Paslaugos

Tarptautiniai pervežimai

UAB OPTICARGO įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos logistikos specialistų komanda, galinti pasiūlyti novatoriškus ir tvarius bendrųjų krovinių gabenimo sprendimus. Mes teikiame transporto paslaugas daugeliui pramonės šakų, kurios susiduria su prekių gabenimu sausumos keliais: pramonė ir gamyba, mažmeninė prekyba, elektroninė prekyba, maistas ir gėrimai, FMCG (Greito vartojimo prekės) bei ADR (Pavojingų medžiagų) prekės.

Vežėjams

Esame logistikos sektoriuje veikianti, ir tarptautinių pervežimų bei ekspedicijos paslaugas Europoje teikianti įmonė. Jums siūlome asmeninio vadybininko paslaugą –  nereikės ieškoti krovinių, mes tai padarysime už Jus. Pastovūs krovinių pasiūlymai visų tipų puspriekabėms iš Belgijos, Olandijos, Vokietijos, Italijos, Prancūzijos, Austrijos, Čekijos ir kitų Europos šalių. Apmokėjimas laiku bei sklandus bendradarbiavimas

Birių krovinių pervežimas Lietuvoje

Lietuvoje atliekame birių krovinių pardavimo ir pervežimo paslaugas. Savo auto parke naudojame Renault Premium, Renault T vilkikus ir naujausias SCHMITZ, WIELTON, GRUNWALD savivartes puspriekabes. Galime pristatyti iki 27,5 t smėlio, žvyro ar skaldos sveriantį krovinį. Bendradarbiaujame su dolomito bei granito skaldos karjėrais, beveik visais smėlio, žvyro karjerais, todėl galime pasiūlyti konkurencingą medžiagų kainą ir sklandų, greitą pristatymą. Dirbame su didžiausiomis Lietuvos statybų bendrovėmis, todėl esame užsitarnavę pasitikėjimą ir toliau išlaikome aukštą paslaugų kokybę.